To jest wersja demonstracyjna strony.

Nasi specjaliści

Poznaj wszystkich lekarzy specjalistów, którzy pracują w naszej przychodni.


Chirurg

dr hab. n. med. Antoni Dąbrowski

Doktor Habilitowany Nauk Medycznych ze specjalizacją w chirurgii ogólnej oraz dziecięcej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach zagranicznych i krajowych, promotor 10 prac doktorskich.


Endokrynolog

dr n. med. Karolina Kaczmarek

Doktor Nauk Medycznych ze specjalizacją w endokrynologii. Aktywnie bierze udział w konferencjach, kursach i szkoleniach dotyczących najnowszych trendów światowych dotyczących leczenia schorzeń tarczycy, nadnerczy czy przytarczyc. Pracuje również w Poradni Endokrynologicznej oraz dyżuruje w Szpitalu Miejskim. Jest biegłym sądowym z zakresu endokrynologii.


Laryngolog

dr n. med. Izabela Kozłowska

Doktor Nauk Medycznych ze specjalizacją w otolaryngologii. Posiada wieloletnią praktykę zawodową na oddziale szpitalnym oraz w prywatnych klinikach i gabinetach lekarskich w Krakowie. Zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani, zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych.


Dermatolog

dr n. med. Barbara Krawczyk

Lekarz posiadający bogate doświadczenie kliniczne w zakresie dermatologii. Prowadzi konsultacje dla dorosłych oraz dzieci w zakresie leczenia chorób skóry, paznokci, włosów oraz błon śluzowych, a także chorób alergicznych. Jej zainteresowania to dermatologia estetyczna.


Lekarz medycyny rodzinnej

dr n. med. Wojciech Nowicki

Specjalista medycyny rodzinnej, a także internista. Uczestnik licznych szkoleń, konferencji i kursów z zakresu medycyny rodzinnej oraz chorób wewnętrznych. Posiada długoletnie doświadczenie w opiece ambulatoryjnej. Prowadzi konsultacje dla osób dorosłych oraz dzieci.


Okulista

dr n. med. Tomasz Olszewski

Doktor Nauk Medycznych ze specjalizacją w okulistyce. Diagnozuje wady i choroby wzroku dorosłych oraz dzieci od 5 roku życia. Specjalizuje się w doborze okularów oraz soczewek kontaktowych, a także pomocy optycznych umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie Pacjentów w życiu codziennym. Wykonuje też badania profilaktyczne (prawo jazdy, medycyna pracy itp.).


Lekarz medycyny pracy

lek. Krzysztof Szewczyk

Specjalista Medycyny Pracy. Wykonuje badania profilaktyczne pod kątem indywidualnych predyspozycji pracownika do pracy na określonym stanowisku i w określonych warunkach. Przeprowadza je szybko i sprawnie, dzięki czemu oszczędza czas pracowników oraz pieniądze ich pracodawców. 


Pediatra

lek. Joanna Tomaszewska

Specjalista II stopnia z zakresu pediatrii oraz neonatologii. Oferuje konsultacje pediatryczne zarówno w przychodni, jak i podczas wizyt domowych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego a szczególnie noworodków i niemowląt. Przykłada dużą wagę do profilaktyki, badań kontrolnych i bilansowych oraz szczepień.


do góry